Kalendarium

17.07
Piątek

INSTALACJE ON TOUR

Termin: 17.07.2015Miejsce: Polska 

Termin: 15 maja - 18 września 2015 r.
Miejsce: 13 miast w Polsce: Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź, Koszalin, Warszawa, Białystok, Kraków, Szczecin, Kielce, Bydgoszcz, Zielona Góra, Wrocław
Dodatkowe informacje: Instalatorzy z całej Polski będą rywalizować aż do 18 września w 13-stu miastach w Polsce. Podczas "INSTALACJI ON TOUR" konkursowe zadanie polegać będzie na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na modelu instalacji. Zwycięzcy eliminacji w poszczególnych miastach wystąpią w finałowej rywalizacji podczas 5. Mistrzostw Polski Instalatorów, które odbędą się w 2016 r. w Poznaniu podczas targów INSTALACJE.

Twarzą kampanii będzie Mistrz Instalatorów z 2014 roku - Dariusz Piotrowski. Organizatorzy "INSTALACJI ON TOUR" (Międzynarodowe Targi Poznańskie) gwarantują niezapomniane emocje i zapraszają do kibicowania całe rodziny. W tym roku, eliminacje odbywać się będą w atmosferze rodzinnego pikniku z grillem i zabawami dla dzieci.

W tym roku eliminacje odbędą się jeszcze w: Krakowie (17 lipca), Szczecinie (21 sierpnia), Kielcach (28 sierpnia), Bydgoszczy (4 września), Zielonej Górze (11 września) oraz Wrocławiu (18 września).  Każdorazowo na terenie Hurtowni BIMS Plus.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.instalacjeontour.pl

źródło i zdjęcie: MTP