Kalendarium

09.06
Czwartek

Konferencja: "Automatyka Budynku KNX" jako platforma rozmów o nowoczesnych rozwiązaniach automatyki budynkowej

Termin: 09.06.2016Miejsce: Gliwice 

Data: 9 czerwca 2016 r.
Miejsce: Gliwice
Dodatkowe informacje: Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy instalatorów, projektantów oraz studentów na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej KNX. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami systemu KNX, a także będą mieli okazję porozmawiać o problemach na jakie napotykają w codziennej pracy instalatora/projektanta.

Poza prezentacjami w auli biurowca firmy Kamsoft będzie można również porozmawiać o produktach bezpośrednio na stoiskach firm organizatorów. Chcemy, aby spotkanie było pewnym rodzajem platformy wymiany doświadczeń pomiędzy fachowcami z różnych branż. Uczestnikami będą z jednej strony przedstawiciele producentów, ośrodków szkoleniowych oraz stowarzyszeń, z drugiej strony osoby na co dzień projektujące lub instalujące system KNX.

Tematyka prezentacji będzie skupiała się wokół trzech haseł przewodnich:

  • rozwój - najnowsze rozwiązania produktowe systemu KNX
  • integracja - prezentacje rozwiązań integrujących podsystemy obecne w budynkach
  • przyszłość - dyskusja o perspektywach i przyszłości systemu KNX

Równolegle do głównej części wykładów odbędą się warsztaty praktyczne. Na godzinnych spotkaniach będzie można poznać oprogramowanie ETS lub nauczyć się tworzyć wizualizację KNX. Szczegóły i program dostępne na stronie: http://knx.targetpress.pl/.

źródło: KNX Polska