Kalendarium

05.05
Sobota

16. Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego

Termin: 05.05.2012Miejsce: Hanower, Niemcy 

16. Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego odbędzie się w dniach 4 - 5 maja 2012 r. w Hanowerze. Udział w konferencji i panelach dyskusyjnych to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowych, cennych wiadomości z zakresu najnowszych zdobyczy technologii budowlanych.

Przedstawiane będą realizacje oraz opracowania naukowe dotyczące budownictwa pasywnego, plus-energetycznego i zero-energetycznego. Równolegle odbywać się będzie wystawa budownictwa pasywnego, gdzie producenci z całego świata będą prezentować swe najnowsze wyroby.

16. Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego to doskonała okazja dla debiutu nowych, nieznanych jeszcze firm, które chcą wejść na prężnie rozwijający się rynek komponentów dla budownictwa pasywnego.

Opłacalność, wydajność, zdrowie, komfort, bezpieczeństwo - to tylko niektóre z synonimów domu pasywnego. Podczas 16. Międzynarodowej Konferencji Budownictwa Pasywnego można się o tym przekonać osobiście.

W programie obrad (oprócz konferencji, dyskusji, wystąpień oraz wystawy) przewidziano ponadto wieczór uroczysty, a w niedzielę 6 maja br. zaplanowano zwiedzanie wraz z przewodnikiem zrealizowanych budynków pasywnych w okolicy.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej w trosce o rozwój idei budownictwa pasywnego w Polsce wynegocjował z organizatorami forum specjalną obniżoną cenę dla gości z Polski. Specjalna cena dotyczy też zakwaterowania na miejscu. Ponadto PIBPiEO oferuje swe wsparcie dla polskich wystawców, którzy pragną zaprezentować swe wyroby podczas trwania wystawy.

Strona internetowa konferencji znajduje się pod adresem http://www.passivhaustagung.de/sechzehnte/Englisch/index_eng.php.

Zaproszenie na 16. Międzynarodową Konferencję Budownictwa Pasywnego jest do pobrania tutaj Zaproszenie.

źródło i zdjęcie: pibp.pl

Nie przeocz w tym miesiącu