Kalendarium

22.05
Wtorek

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

Termin: 22.05.2012 - 23.05.2012Miejsce: Warszawa - Ożarów Mazowiecki 

Uczestnicy Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej będą mogli zapoznać się z oceną bieżącej sytuacji na rynku, zdobyć informacje na temat najnowszych trendów oraz usłyszeć najbardziej aktualne prognozy rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce, ale też w Europie i na świecie.

Będzie to również okazja do poznania rozwiązań wielu aktualnych problemów prawnych, technologicznych czy związanych z kwestiami finansowania. Sesje tematyczne jak co roku prowadzone będą przez wybitnych ekspertów z branży energetyki wiatrowej.

Konferencja PSEW to również miejsce spotkań najważniejszych podmiotów gospodarczych działających na rynku, co stanowi okazję do nawiązania wielu ważnych, strategicznych kontaktów biznesowych.

W Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej biorą udział przedstawiciele firm z całej Europy, między innymi developerzy, inwestorzy, producenci podzespołów czy przedstawiciele sektora dystrybucji energii, a także stowarzyszeń branżowych.

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to ponadto niepowtarzalna okazja do spotkań przedstawicieli administracji państwowej, którzy odpowiedzialni są za regulowanie i kształtowanie zasad funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce.

Konferencja PSEW to:

  • Sesja Plenarna i 4 sesje tematyczne: Biznes i polityka; Energetyka wiatrowa w KSE; Człowiek i środowisko i dialog społeczny; Potencjał i przyszłość elektrowni wiatrowych;
  • blisko 1000 uczestników;
  • atrakcyjny program wydarzeń;
  • prestiżowa nagroda - IREW (Interesująco i Rzetelnie o Energetyce Wiatrowej);
  • uroczysta kolacja - Gala Dinner.

W programie konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej wśród czterech sesji tematycznych znajdą się m.in. tematy:

  • Energetyka Wiatrowa Źródłem Sukcesu - Recepta na Kryzys;
  • Integracja Energetyki Wiatrowej z Systemem Elektroenergetycznym.

źródło i zdjęcie: psew2012.pl

Nie przeocz w tym miesiącu