Kalendarium

17.04
Wtorek

Konferencja - CEP Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości

Termin: 17.04.2012 - 18.04.2012Miejsce: Warszawa 

Głównymi tematami konferencji CEP Poland 2012 będzie energia ze źródeł odnawialnych, a także budownictwo energooszczędne, domy inteligentne oraz modernizacja istniejących już budynków i zabytków.

Każdy z tematów CEP Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości będzie zaprezentowany zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej.

Organizator REECO Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy firmy, instytucje i organizacje, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

"Jestem przekonany, ze idea CEP będzie pozytywnie przyjęta w Polsce" mówi prezes grupy REECO Johann Georg Röhm.

CEP CLEAN ENERGY & PASSIVEHOUSE w Stuttgarcie w Niemczech to jedne z najważniejszych targów dotyczących energooszczędnego budownictwa i energii ze źródeł odnawialnych organizowanych przez Grupę REECO. Od roku 2012 odpowiednik tych targów będzie także obecny w Polsce.

Grupa REECO dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w Europie ma dużą sieć powiązań i kontaktów w branży, teraz to wszystko będzie w pewien sposób przeniesione na grunt polski i na pewno zaowocuje to sukcesem nie tylko dla organizatora, ale przede wszystkim dla uczestników CEP Poland 2012.

źródło i zdjęcie: recco.eu

Nie przeocz w tym miesiącu