Kalendarium

11.04
Poniedziałek

VI Konferencja i Targi "Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce"

Termin: 11.04.2011Miejsce: Ożarów Mazowiecki 

Termin: 12-14.04.2011
Miejsce: Ożarów Mazowiecki
Informacje dodatkowe: W dniach 12-14 kwietnia 2011 w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy, w Centrum Konferencyjnym Mazurkas odbędzie się VI Konferencja i Targi "Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce" - największe wydarzenie branżowe poświęcone energetyce wiatrowej w Polsce. Po raz pierwszy konferencja będzie trwała trzy dni i towarzyszyć jej będą targi wystawiennicze.

W konferencji każdego roku biorą udział deweloperzy, inwestorzy, producenci turbin wiatrowych i podzespołów, samorządowcy, przedstawiciele spółek dystrybucyjnych, a także stowarzyszeń branżowych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Konferencja stanowi także niepowtarzalną okazję do spotkania przedstawicieli instytucji rządowych i Parlamentu, odpowiedzialnych za regulowanie i kreowanie zasad funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce.

W ostatniej, piątej edycji konferencji, która miała szczególny charakter, ponieważ była częścią europejskiej konferencji i targów EWEC2010 zorganizowanych w Warszawie przez Europejskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej przy silnym wsparciu PSEW, wzięło udział ponad 700 uczestników a honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli przewodniczący Parlamentu Europejskiego profesor Jerzy Buzek, Ministerstwo Gospodarki oraz Ambasada Królestwa Danii. W trakcie konferencji odbyło się 16 paneli tematycznych poruszających szerokie spektrum zagadnień sektora energetyki wiatrowej, w których uczestniczyło ponad 64 moderatorów i prelegentów.

Specjalnie zaaranżowana przestrzeń wystawiennicza zostanie przygotowana przy Centrum Konferencyjnym Mazurkas - sale konferencyjne oraz powierzchnia wystawiennicza będą ze sobą sąsiadowały oraz zostaną bardzo wygodnie skomunikowane.

 

źródło i zdjęcie: psew.pl