Kalendarium

23.03
Środa

Targi Sprzętu Oświetleniowego "Światło 2011"

Termin: 23.03.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 23-25.03.2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Między 23 a 25 marca 2011 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011.

Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2010 roku spotkania zgromadziły ponad 1800 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

W programie przyszłorocznych targów znajdą się także seminaria, konkursy i warsztaty:
ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągający co roku architektów i projektantów z całej Polski, kurs szkoleniowy branży hotelarskiej, poświęcony zagadnieniom dotyczącym energooszczędnego oświetlenia i iluminacji obiektów hotelowych oraz regulacjom prawnym dotyczącym wycofywania z rynku nieenergooszczędnych źródeł światła, a także skierowane do przedstawicieli samorządów i zarządców dróg seminarium "Oświetlenie drogowe", dotyczące minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Seminarium połączono z rozstrzygnięciem konkursu na najlepiej oświetloną gminę i miasto 2010 roku i wręczeniem nagród zwycięskim jednostkom.

źródło i zdjęcie: lightfair.pl

Nie przeocz w tym miesiącu