Kalendarium

01.03
Wtorek

Targi Chillventa Rossija

Termin: 01.03.2011Miejsce: Rosja, Moskwa 

Termin: 1-3.03.2011
Miejsce: Rosja, Moskwa
Informacje dodatkowe: Impreza stawia na nadzwyczaj udaną koncepcję Tragów Chillventa, które w 2008 roku podczas swojej premiery uzyskały pozycję wiodących światowych targów. "Jestem ponad wszelką wątpliwość pewna, że Targi Chillventa Rossija 2011 dla rosyjskiego rynku będą absolutnym sukcesem. Osobiście już dziś cieszę się z rosyjskiej córki Targów Chillventa", mówi Gabriele Hannwacker, z ramienia NürnbergMesse kierująca projektem Chillventa.

Przy czym ufność ta nie bierze się z przypadku, ponieważ, jak mówi Frank Venjakob, kierujący projektem CholodExpo Rossija: "Uważnie przysłuchujemy się życzeniom naszych wystawiających przedsiębiorstw. Po dwóch, z sukcesem przeprowadzonych w Moskwie imprezach Targów CholodExpo Rossija, nasi wystawcy życzą sobie pod względem fachowym poszerzoną platformę biznesu w Rosji: Profesjonalne miejsce targów, które odzwierciedla obraz zarówno chłodnictwa, klimatyzacji jak i pomp cieplnych.

Stąd nieodległa myśl, by na niwie międzynarodowej uznanej koncepcji Targów Chillventa sprowadzić je do Moskwy, wspólnie z cenionym na całym świecie serwisem NürnbergMesse Group, który dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom w tych tematach może wykazać się sukcesami przy organizacji i obsłudze specjalistycznych imprez targowych na całym świecie. Od 2011 r. rosyjska branże chłodnictwa i klimatyzacji ma swój nowy dom: Targi Chillventa Rossija."

źródło i zdjęcie: chillventa

Nie przeocz w tym miesiącu