Kalendarium

21.02
Piątek

Targi Budowlane SIBEX - Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL

Termin: 21.02.2014Miejsce: Sosnowiec 

Termin: 21-23 lutego 2014 r.
Miejsce: Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia, 41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
Dodatkowe informacje: Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL gromadzi największą liczbę firm z branży instalacyjnej oraz grzewczej co pozwala Zwiedzającym na zapoznanie się z ogromem nowości oraz innowacyjnych rozwiązań pojawiających się na rynku.

SIBEX - największa wystawa branży budowlanej na południu Polski jest jednym z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z budową oraz wyposażeniem domu lub mieszkania, począwszy od wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, poprzez dobór instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej i wodnej, skończywszy na zakupie odpowiednich mebli oraz wszelkich elementów dekoracyjnych. Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

W ciągu sześciu minionych lat w targach SIBEX udział wzięło ok. 700 firm, wiele z nich wielokrotnie. Szeroki zakres działalności firm prezentujących swoją ofertę pozwala Zwiedzającym na porównanie i ocenę wielu ofert w jednym miejscu, w krótkim czasie. Ostatnia edycja w 2013 r. to oferty 210 firm zaprezentowane na powierzchni 3.400 m2 i 7 tysięcy zwiedzających.

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających: pokazy, seminaria, dyżury ekspertów czy też np. budowa domu na żywo.

źródło i zdjęcie: SILTERM-INSTAL