Kalendarium

22.02
Środa

IV szkolenie z zakresu technologii bezwykopowych

Termin: 22.02.2012Miejsce: Warszawa 
Termin: 22-23 luty 2012 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe
: IV szkolenie z zakresu technologii bezwykopowych pn.: "Planowanie bezwykopowych napraw, renowacji, rekonstrukcji i wymian przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych z doborem optymalnej technologii" adresowane jest głównie do pracowników przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych.

Podstawowym celem szkolenia jest analiza poszczególnych etapów doboru optymalnych technologii bezwykopowych napraw, uszczelniania, renowacji, rekonstrukcji i wymian przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych.

Zarówno dla przewodów wodociągowych, jak i kanalizacyjnych zostanie zaprezentowana wieloetapowa metodyka doboru optymalnej technologii, począwszy od inspekcji wideo poprzez analizę i klasyfikację uszkodzeń, ustalenie klasy pilności robót, ocenę stanu technicznego przewodów, w tym ich współczynnika bezpieczeństwa konstrukcyjnego, do doboru optymalnej technologii.

W trakcie IV szkolenia z zakresu technologii bezwykopowych zostaną przedstawione przykładowe strategie odnowy z innych krajów oraz przykłady doboru optymalnej technologii odnowy wg metodyki zaprezentowanej na szkoleniu.

Zaprezentowane zostaną światowe trendy dotyczące stosowania nowych materiałów, urządzeń i technologii bezwykopowych.

źródło i zdjęcie: kuliczkowski.eu

Nie przeocz w tym miesiącu