Kalendarium

10.02
Piątek

Forum Zmieniamy Polski Przemysł

Termin: 10.02.2012Miejsce: Warszawa 

Termin: 10 lutego 2012 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Gośćmi Forum Zmieniamy Polski Przemysł będzie około tysiąca osób - najważniejszych postaci polskiej i europejskiej gospodarki. Będą to reprezentanci zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawiciele rządu i parlamentu, eksperci gospodarczy.

Finanse publiczne i system zabezpieczenia społecznego, przyszłość energetyki, dokończenie prywatyzacji, zła jakość prawa i niewydolny system wymiaru sprawiedliwości - to kluczowe obszary wymagające zdecydowanych działań reformatorskich. Skomplikowana sytuacja finansowa i polityczna UE u progu nowej perspektywy budżetowej, dylematy unijnej polityki klimatycznej tworzą międzynarodowy kontekst polskich reform, o których w trakcie Forum Zmieniamy Polski Przemysł będzie okazja porozmawiać.

Paneliści biorący udział w wydarzeniu będą dyskutować o rynku fuzji i przejęć, regulacjach w sferze finansów, perspektywach i problemach transportu kolejowego, budownictwa, rynku energii, o przyszłości energetyki atomowej. Tematem panelu poświęconego zarządzaniu będzie idea przedsiębiorstwa przyszłości - innowacyjnego i opartego o zaawansowane zarządzanie informacją.

W dyskusjach weźmie udział łącznie ponad 80 panelistów.

Tradycyjnie Forum Zmieniamy Polski Przemysł zakończy uroczysta wieczorna gala, podczas której po raz kolejny przyznamy tytuły "Tego, który zmienia polski przemysł". Laureatami tych prestiżowych wyróżnień są od lat osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które w mijającym roku miały znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i przyczyniły się do rozwoju całej gospodarki.

źródło i zdjęcie: wnp.pl

Nie przeocz w tym miesiącu