Kalendarium

11.12
Wtorek

Szkolenie dla instalatorów. Komory chłodnicze i agregaty skraplające.

Termin: 11.12.2018Miejsce: Szczecin 

Termin i miejsce: 11.12.2018 r., Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Techniki Morskiej i Transportu przy Al. Piastów 41, 71-065 Szczecin, sala konferencyjna nr 113 (I piętro)

Rejestracja: do 4.12.2018 r. W celu zarejestrowania się prosimy o informację drogą mailową na adres dawid.kotomski@wigmors.pl, lub telefonicznie 71 326 50 31 (Dawid Kotomski), koniecznie z podaniem miejsca szkolenia, w którym planujecie Państwo uczestniczyć (Kraków lub Szczecin).

Udział: bezpłatny po wcześniejszej rejestracji; ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas szkolenia, organizowanego przez Wigmors i Danfoss, przekażemy wiedzę w zakresie najnowszych wymagań związanych z EcoDesign i zmianami czynnikowymi jak i wiedzę i umiejętności związane z projektowaniem komór chłodniczych, doborem agregatów czy kalkulacją kosztów eksploatacyjnych, które są ważnym argumentem w rozmowie z klientem końcowym.

Szkolenie jest jednym z elementów Międzynarodowego Programu Certyfikacji dla Instalatorów. Podczas szkolenia przedstawimy program i będą mieli Państwo możliwość przystąpienia do programu.

Więcej informacji na stronie: www.wigmors.pl

Nie przeocz w tym miesiącu