Kalendarium

16.11
Piątek

Czas pracy. Podejście praktyczne dla produkcji, logistyki i energetyki

Termin: 16.11.2018Miejsce: Warszawa, Poznań 

Terminy i miejsca:
16 października 2018 r. - Warszawa
16 listopada 2018 r. - Poznań
Miejsce: Warszawa
Dodatkowe informacje: Dzięki wielu przykładom z codziennej praktyki uczestnicy dowiedzą się jak dostosować optymalnie schematy czasu pracy do wymogów produkcji. Warsztaty zostaną przeprowadzone ze szczególnym naciskiem na ćwiczenia w planowaniu.

Uczestnikom zostanie przekazana wiedza, która pozwoli im zweryfikować obecnie stosowane praktyki w przedsiębiorstwie i wdrożyć rozwiązania mające na celu wyeliminowanie z nich błędów oraz złych praktyk.

W związku grupą docelową szkolenia uczestnicy zostaną zaznajomieni z wiedzą pozwalającą na oszacowanie roboczych godzin, dzięki czemu będą mogli podejmować trafniejsze decyzji dotyczące kosztów projektu.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób tworzących oraz zarządzających grafikami pracowników. Bardzo często są to również specjaliści, którzy potrzebują zdobyć wiedzę w szybki i skuteczny sposób.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz program dostępne na stronie http://www.akademiadashofera.pl/czas-pracy-podejscie-praktyczne-dla-produkcji-logistyki-i-energetyki-warsztaty-2018-product19cpe/