Kalendarium

09.11
Środa

IV Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2011

Termin: 09.11.2011Miejsce: Łódź 

Termin: 9 - 10 listopada 2011 r.
Miejsce: Łódź
Informacje dodatkowe: Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie organizowane po raz czwarty przez Urząd Marszałkowski w Łodzi z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie środowiska ekonomiczno-społecznego w całym kraju.

Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem: "Atrakcyjność inwestycyjna Województwa Łódzkiego. W centrum Polski, w centrum Europy".

Głównym celem przedsięwzięcia jest prezentacja złożonego potencjału gospodarczego województwa, który sprawia, że województwo łódzkie jest miejscem wartym inwestowania. Jednym z najważniejszych wydarzeń podczas tegorocznego IV Europejskiego Forum Gospodarczego, będzie podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia Środkowo-Europejskiego Konsorcjum Bioregionów.

W trakcie trwania wydarzenia, zorganizowane będą również salony branżowe poświęcone strategicznym branżom regionu łódzkiego, które cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców.

Europejskie Forum Gospodarcze 2011 skierowane jest do przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej, przedsiębiorców polskich i zagranicznych, jak również reprezentantów instytucji europejskich, w tym przedstawicieli regionów partnerskich.

Więcej informacji na temat forum na stronie internetowej organizatora: forum.lodzkie.pl

źródło i zdjęcie: forum.lodzkie.pl

Nie przeocz w tym miesiącu