Kalendarium

24.11
Czwartek

V Ogólnopolski Kongres BHP

Termin: 24.11.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 24 listopada 2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe:

W programie V Ogólnopolskiego Kongresu BHP przewidziane są następujące części:

  • I PANEL: CO CZEKA SPECJALISTĘ BHP W 2012 R.?
  • II PANEL: SZKOLENIA - TECHNIKI PRZEKONYWANIA OPORNYCH PRACOWNIKÓW - SKUTECZNE ROZMOWY Z PRACODAWCĄ I INSPEKTOREM PIP
  • III PANEL SPECJALNY: ERGONOMICZNE STANOWISKO PRACY 2012.

Ze statystyk wypadkowych GUS za I półrocze br. wynika, że źle przygotowani do pracy pracownicy, bagatelizujący zagrożenia na stanowiskach powodują najwięcej wypadków przy pracy.

To w rękach specjalisty BHP leży największa odpowiedzialność za codzienne skuteczne szkolenia, przekonywanie pracowników do bezpiecznych zachowań, działania podnoszące świadomość skutków łamania przepisów BHP.

Podczas V Ogólnopolskiego Kongresu BHP będzie możliwość pogłębienia swojej wiedzy z zakresu co specjalista BHP, pracodawca, kierownik może zrobić, aby zorganizować bezpieczne stanowiska w firmie, jak uświadamiać i przekonywać pracowników, aby nie ignorowali zagrożeń oraz jak przekonywać dyrekcję, zarząd do większej troski o bezpieczeństwo w zakładzie pracy.

Unikalne cechy i korzyści ze spotkania w ramach V Ogólnopolskiego Kongresu BHP:

  • Wsparcie w rozwiązaniu indywidualnych problemów - Prelegenci wspierają uczestników udzielając wskazówek do pytań i problemów zgłaszanych "z sali"
  • Opieka eksperta przed i po konferencji - możliwość konsultowania wszystkich wątpliwości 7 dni przed i po zakończeniu konferencji
  • Praktyczna formuła: każdy Uczestnik będzie potrafił przekuć wiedzę przekazaną na kongresie na praktykę we własnej firmie
  • Program kongresu przygotowany w oparciu o badania firm i instytucji - to gwarancja, że tematy są najlepiej dobrane do potrzeb naszych klientów
  • Nasi wykładowcy są oceniani przez uczestników- współpracujemy wyłącznie z tymi, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny warsztatów i szkoleń.

Szkolenie zgromadzi liczną rzeszę specjalistów ds. BHP, służby BHP, pracodawców, kadrę kierowniczą oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za stan bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.

Więcej informacji na temat kongresu na stronie internetowej organizatora: centrumkompetencji.pl

źródło i zdjęcie: centrumkompetencji.pl

Nie przeocz w tym miesiącu