Kalendarium

07.11
Niedziela

Konferencja Project Management "Innowacje 2010"

Termin: 07.11.2010Miejsce: Rzeszów 

Termin: 7-9.11.2010 r.
Miejsce: Rzeszów
Informacje dodatkowe: Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu firm i organizacji, Organizator konferencji przyjął za główne przesłanie programu czternastej Konferencji Project Management temat: "Innowacje siłą rozwoju Unii Europejskiej". Jednakże same Innowacje nawet przełomowe, rewolucyjne, nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, jeśli nie będą zarządzane w sposób systemowy i profesjonalny.

Dlatego program konferencji służy prezentacji nie tylko samej istoty innowacji, przykładów wdrożenia ale i metod i technik Project management w zastosowaniu do przedsięwzięć innowacyjnych.

Część programu poświęcona zostanie prezentacji ciekawych innowacji z różnych dziedzin gospodarki. Praktycy zaprezentują przełomowe innowacje organizacyjne i produktowe oraz doświadczenia z ich wdrożenia.

Do uczestnictwa w Konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele wielu firm i instytucji, które zajmują się innowacjami, pracami badawczymi i ich wdrażaniem.

Wśród głównych partnerów pojawiło się stowarzyszenie Dolina Lotnicza - jeden z najnowocześniejszych i najsilniejszych w Europie, klastrów technologicznych w obszarze nowoczesnych technologii lotniczych.

Konferencje SPMP zajmują już stałą pozycja w kalendarzu wielu uznanych Project Managerów, jak i szefów największych instytucji i firm.

źródło i zdjęcie: http: innowacje2010.pl

Nie przeocz w tym miesiącu