Kalendarium

27.10
Czwartek

Konferencja - Monitoring Rynku Budowlanego 2011

Termin: 27.10.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 27 października 2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Konferencja "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" jest jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce budowlanej, organizowanych na terenie naszego kraju. Podstawą merytoryczną konferencji są badania i analizy instytutu ASM, który od 15 lat dostarcza przedsiębiorcom działającym na polskim rynku kompleksowych informacji na temat branży budowlanej.

Na konferencję są zaproszeni specjaliści, którzy będą omawiali poszczególne tematy. Konferencja "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" stanowi doskonałą platformę wymiany profesjonalnej informacji, nawiązania szerokich kontaktów z potencjalnymi partnerami w biznesie, ponadto umożliwia omówienie najbardziej palących problemów branży, stąd wysoka frekwencja podczas tego wydarzenia.

Podczas dotychczasowych edycji konferencja spotykała się z ogromnym zainteresowaniem całego środowiska związanego z rynkiem inwestycyjno - budowlanym, jak również środowiska dziennikarskiego zaangażowanego w szeroko pojętą problematykę gospodarczą.

Wśród tematów konferencji "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" znajdą się:

  • Aktualne trendy w budownictwie (w tym kwestie kredytowe);
  • Pomiędzy klientem a producentem. Dystrybucja materiałów budowlanych - nowe wyzwania dla producentów oraz handlowców;
  • Reklama a lojalność nabywców materiałów budowlanych.

Udział w konferencji "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" jest bezpłatny.

źródło i zdjęcie: asm-poland.com.pl

Nie przeocz w tym miesiącu