Kalendarium

17.10
Poniedziałek

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Zrównoważony Rozwój w Budownictwie FUTURE 4 BUILD

Termin: 17.10.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 17-18.10.2011 r.
Miejsce
: Warszawa
Informacje dodatkowe: Na konferencji będzie można zapoznać się z tematyką sposobów określania i wybierania konkretnych rozwiązań, przekładających się na zwrot poniesionych inwestycji poprzez wypracowanie ekologicznych nawyków.

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Zrównoważony Rozwój w Budownictwie FUTURE 4 BUILD stanowić będzie rodzaj platformy biznesowej, której zadaniem jest przedstawianie realnych rozwiązań dla branży budownictwa ekologicznego. Konferencja Future 4 Build to spotkanie wiodących przedstawicieli tej branży z 5 głównych sektorów: architektury, projektowania instalacji, sektora deweloperskiego, inwestycji i wykonawstwa ogólnego.

Celem konferencji jest zachęcenie do nawiązywania kontaktów pomiędzy firmami, które chcą popierać tego typu rozwój w naszej branży, i czerpać zyski płynące z takiego postępowania. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Zrównoważony Rozwój w Budownictwie FUTURE 4 BUILD to cztery obszary zastosowania budownictwa ekologicznego:

  • wpływ na środowisko,
  • bezpieczeństwo gospodarcze,
  • świadomość i odpowiedzialność społeczna oraz
  • dziedzictwo dla przyszłych pokoleń.

Podczas Konferencji Future 4 Build wystąpią krajowi i międzynarodowi prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą, a także odpowiedzą na ważne pytania, stawiane przez branżę.

Future 4 Build nie będzie wystawą i konferencją w ramach tradycyjnej, wyeksploatowanej już formuły. Zaplanowana jest merytoryczna dyskusja prowadzona przez branżowego moderatora. Future 4 Build towarzyszyć będą także wyjątkowe imprezy, m.in. F4B Meeting Planner, śniadanie integrujące uczestników, wieczorna Gala Networkingu, wystawa Product Innovation, pokaz Architects Design.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa EXPO Arena, która będzie doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań i produktów w zakresie zrównoważonego budownictwa.

źródło i zdjęcie: future4build.com

Nie przeocz w tym miesiącu