Kalendarium

07.10
Czwartek

VII Kongres Nowego Przemysłu

Termin: 07.10.2010Miejsce: Warszawa 

Termin: 7-8 października 2010 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Kongres Nowego Przemysłu należy do najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Poświęcony jest strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze paliwowo-energetycznym (energetyka, gazownictwo, nafta). Celem Kongresu, konsekwentnie realizowanego od siedmiu lat, jest wspieranie pozytywnych inicjatyw i działań wpływających na zmiany w sektorze energetycznym, gazowym i paliwowym. W czasie debat i paneli tematycznych zwrócimy uwagę na sprawy ważne dla całego przemysłu.

Co roku mamy zaszczyt gościć około 1000 osób: przedstawicieli zarządów czołowych polskich i europejskich przedsiębiorstw, przedstawicieli rządu, parlamentu, administracji publicznej i mediów.

VII Kongres Nowego Przemysłu, odbywać się będzie podczas dwóch dni we wszystkich salach konferencyjnych Hotelu Sheraton (piętro I i II). Formułą Kongresu są panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentarzystów, ekspertów oraz wiodących firm w danej branży. Oprócz sesji głównej, będą miały miejsce liczne sesje tematyczne i menedżerskie. Łącznie weźmie w nich udział ok. 90 panelistów i prelegentów.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się uroczystość wręczenia wyróżnień "Nowy Impuls", podczas której kolegium redakcyjne po raz kolejny przyzna wyróżnienia osobom i przedsiębiorstwom działającym na rzecz zmian i rozwoju polskiego sektora energetyczno-paliwowego.

źródło i zdjęcie: wnp.pl

Nie przeocz w tym miesiącu