Kalendarium

22.10
Piątek

Konferencja "Budownictwo mieszkaniowe. Ochrona przeciwpożarowa, wentylacja naturalna, bezpieczne techniki kominowe"

Termin: 22.10.2010Miejsce: Mysłowice 

Termin: 22.10.2010 r.
Miejsce: Mysłowice
Informacje dodatkowe:

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach oraz Stowarzyszenie "Kominy Polskie" w partnerstwie z Korporacją Kominiarzy Polskich Oddział w Katowicach i Stowarzyszeniem Polska Wentylacja mają przyjemność zaprosić reprezentantów śląskich spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości do udziału w konferencji "Budownictwo mieszkaniowe. Ochrona przeciwpożarowa, wentylacja naturalna, bezpieczne techniki kominowe".

Poszczególne bloki wystąpień przedzielą praktyczne instruktaże, które dadzą okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji. Oficjalny patronat nad konferencją objął Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk oraz Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Katowicach.

Wydarzenie odbędzie się 22 października (piątek) 2010 r. w auli Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach przy ul. Stadionowej 7a, w godzinach od 9.00 do 15.00. Udział w konferencji jest bezpłatny - prosimy jedynie o potwierdzenie obecności, przesyłając na adres e-mail: konferencja@katowice.kwpsp.gov.pl zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu oraz numer telefonu.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela pełniący funkcję rzecznika konferencji p. Paweł Sikora (tel. 501 531 948, (32) 328 54 01, e-mail: konferencja@katowice.kwpsp.gov.pl).

źródło: kominypolskie.com.pl

Nie przeocz w tym miesiącu