Kalendarium

24.01
Wtorek

Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2012

Termin: 24.01.2012Miejsce: Poznań 

Termin: 24 - 27 stycznia 2012 r.
Miejsce: Poznań
Informacje dodatkowe: Atutem Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2012 jest nowoczesna oraz interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane.

Targi Budma 2012 to:

  • inspiracje dla architektów - gość specjalny - maestro światowej architektury
  • porady dla inwestorów - modelowy dom jutra
  • szkolenia dla zarządców nieruchomości - energooszczędność i rewitalizacja
  • wiedza dla hurtowników i dystrybutorów - marketing i merchandising w budownictwie
  • warsztaty dla rzemieślników - mistrzostwa glazurników, parkieciarzy i dekarzy, interaktywne pokazy
  • specjalna promocja nowości produktowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań skierowanych do projektantów
  • prestiżowe nagrody - Złoty Medal MTP - konkurs na najbardziej innowacyjne produkty połączony z szeroką promocją laureatów w mediach branżowych, prasie ogólnopolskiej i Internecie.

Targom towarzyszy kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji oraz emocjonujące zmagania rzemieślników rywalizujących o mistrzowskie tytuły.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Targi budowlane w Poznaniu w ubiegłym roku odwiedziło 60000 gości z kraju i zagranicy, którzy na 60000 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą ponad 1300 firm z kraju i zagranicy.

Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom promocyjnym oraz bliskiej współpracy medialnej z kilkudziesięcioma tytułami prasy branżowej i tematycznymi portalami internetowymi, informacje o Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2012 docierają do szerokiego grona specjalistów w kraju i zagranicy.

źródło i zdjęcie: budma.pl

Nie przeocz w tym miesiącu