Kalendarium

19.01
Wtorek

Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010

Termin: 19.01.2010Miejsce: Poznań 

Termin: 19-22.01.2010r.
Miejsce: Poznań
Informacje dodatkowe: Styczniowe targi budowlane zajmować będą 15 pawilonów o powierzchni 60.000 mkw.  W ramach ekspozycji prezentowana będzie oferta 1350 firm. W tym roku profil tematyczny targów Budma został uzupełniony o ofertę dla budownictwa drogowego i infrastrukturalnego. Ekspozycja wystawców obejmowała następujące bloki tematyczne:

* budownictwo mieszkaniowe, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej (fundamenty, ściany, izolacje, okna, drzwi, dachy, drewno, kamień, chemia, narzędzia),
* budownictwo przemysłowe (posadzki, konstrukcje stalowe, hale)
* budownictwo drogowe (projektowanie, geotechnika, kruszywa, nawierzchnie, infrastruktura drogowa).

Ofertę z zakresu budownictwa drogowego wzbogacą odbywające się w cyklu dwuletnim Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ, w ramach których prezentowane będą m.in. najnowsze pojazdy dla budownictwa, dźwigi i urządzenia transportowe. Na stoiskach wystawców można będzie zapoznać się również z ofertą specjalistycznych maszyn i urządzeń do budowy, konserwacji i utrzymania dróg. Ponadto na targach Bumasz szczególnie szeroko reprezentowany zostanie segment szalunków i rusztowań oraz maszyn i urządzeń do obróbki wstępnej, transportu i przesyłania betonu i zapraw, oraz do zagęszczania betonu.

źródło i zdjęcie: budma.pl

Nie przeocz w tym miesiącu