Kontakt

Współpraca banerowa
Marta Zaczek

Marta Zaczek

Szef pionu online

marta.zaczek@avt.pl

22 257 84 76

Współpraca kontekstowa, PR, mailingi
Dorota Chrząszcz

Dorota Chrząszcz

Szef działu

Marketing i Reklama

dorota.chrzaszcz@irbj.pl

22 257 84 82

Katarzyna Rosa

Katarzyna Rosa

Dział Marketingu i Reklamy

katarzyna.rosa@irbj.pl

22 257 84 91

Ewa Zuchora

Ewa Zuchora

Dział Marketingu i Reklamy

ewa.zuchora@irbj.pl

22 257 84 56

Agnieszka Iwacyk

Agnieszka Iwacyk

Dział Marketingu i Reklama

agnieszka.iwacyk@irbj.pl

22 257 84 39

Patrycja Rembisz

Patrycja Rembisz

Dział Marketingu i Reklama

patrycja.rembisz@irbj.pl

22 257 84 86

Beata Luberska

Beata Luberska

Dział Marketingu i Reklama

beata.luberska@irbj.pl

22 257 84 61

Aleksandra Kostrzewa

Aleksandra Kostrzewa

Dział Marketingu i Reklama

aleksandra.kostrzewa@irbj.pl

22 257 84 83

Wydawnictwo.
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
wydawca miesięcznika "Młody Technik"

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

NIP 527-020-01-77
Kapitał zakładowy 700.000,00 zł
Numer KRS: 0000035930
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego