Regeneracja studni

Dodano: wtorek, 03 sierpnia 2010 13:10

Nasze wieloletnie doświadczenie i obserwacja potrzeb związanych z uzdatnianiem wody oraz rosnącą tendencją do racjonalnego i nowoczesnego odnawiania, a także eksploatacji studni głębinowych, przyczyniły się do pierwszego polskiego wydania niniejszej pozycji.

Po ukazaniu się niemieckiego wydania w maju 2003 roku, uznaliśmy, że wskazany jest polski jej przekład i udostępnienie specjalistom zajmujących się problematyką związanej z budową oraz eksploatacją studni.

Autorzy tej pozycji, stworzyli swoisty pomost pomiędzy konwencjonalnym podejściem do zagadnień regeneracji, renowacji i rewitalizacji, a najnowszymi osiągnięciami z zakresu techniki oraz wiedzy teoretycznej. Prezentowane zagadnienia techniczne poparte są bogatym materiałem doświadczalnym, co dodatkowo podwyższa wartość tej pozycji dla praktyki. Mamy nadzieję, że kierowana do Państwa pozycja będzie przydatna w rozwiązywaniu zadań projektowych, wykonawczych oraz eksploatacyjnych, a także dla organów zarządzających i kontrolnych. Może być również przydatną pozycją w bibliotekach akademickich. Do książki dołączona jest płyta CD.