Poradnik energetyka praktyka. Komplet II zeszytów

Dodano: piątek, 30 lipca 2010 10:13

Zeszyt I: Poradnik energetyka praktyka. Zeszyt nr 1. Uprawnienia zawodowe dla energetyków. Ochrona przeciwporażeniowa, autor: Jan Strzałka, Witold Jabłoński, Zeszyt II: Poradnik energetyka praktyka. Zeszyt nr 2. Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu, czyli programowa regulacja układów grzewczych. Prawo energetyczne na co dzień, autor: Aleksander Szkarowski, Jarosław Łabno

Poradnik energetyka praktyka. Zeszyt nr 1. Uprawnienia zawodowe dla energetyków. Ochrona przeciwporażeniowa to pierwsza pozycja na rynku księgarskim, w której przedstawiono rodzaje uprawnień, jakie może zdobyć energetyk, autorstwa Jana Strzałki, oraz dosyć wyczerpująco omówiono ochronę przeciwporażeniową w sieciach i instalacjach elektroenergetycznych wysokiego napięcia, autorstwa Witolda Jabłońskiego.

Poradnik energetyka praktyka. Zeszyt nr 2. Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu, czyli programowa regulacja układów grzewczych. Prawo energetyczne na co dzień to pierwsza publikacja na rynku księgarskim, która omawia w przystępny sposób, w jaki sposób można zaoszczędzić na ogrzewaniu i jak korzystać z prawa energetycznego na co dzień.

W zeszycie I zawarto I część materiału dotyczącego ochrony przeciwporażeniowej, II część będzie zamieszczona w zeszycie nr 3.

W zeszycie II poruszono dwa tematy: pierwszy dotyczy oszczędności na ogrzewaniu, a drugi przybliżeniu prawa energetycznego.