Eksperci
System grzewczy Regulus Inside

System grzewczy Regulus Inside

Dodano: wtorek, 27 lipca 2010 07:16

Co to są grzejniki Regulus Inside? Jakie jest ich zastosowanie, gdzie można je wieszać?

Regulus Inside to nie tylko grzejniki, lecz cała koncepcja oraz system grzewczy. Jestem za możliwie maksymalną jednorodnością systemu dystrybucji ciepła pod względem szybkości w odpowiedzi na impuls termiczny z kotła. System grzejników Inside jest jednorodny z regulusami ściennymi oraz z regulusami kanałowymi. Wszystkie te grzejniki skonstruowane są na bazie miedzi i aluminium. Wszystkie te grzejniki mają małą masę własną przy dużej powierzchni wymiany ciepła.

Wielu użytkownikom wiszące grzejniki najzwyczajniej w świecie się nie podobają, zakłócają harmonię wnętrza czy brakuje na nie miejsca w wąskich pomieszczeniach. W takich przypadkach rozwiązaniem może być właśnie system grzejników Inside, a dokładniej oferta "Grzejnik kolorowy w cenie białego". Pomalowany w kolorze ściany grzejnik, nie stanowi kontrastu z tłem, a wykonany w podobnej tonacji nie "razi w oczy".

Ekspert firmy:
Logo

Wachlarz zastosowań grzejników Inside jest bardzo szeroki. Cały układ: grzejnik + zawiesie + obramowanie ma grubość całkowitą tylko 10 cm. Dzięki temu można go umieszczać na poddaszach, w ścianach kolanowych oraz obiektach szkieletowych w ścianach z płyt g-k, na ścianach zewnętrznych czy pod oknami. Umiejscowienie w ścianach działowych do ogrzewania dwóch pomieszczeń jednocześnie jest również możliwe do wykonania. W przypadku niskich grzejników zastosowany może być wentylator ze sterowaniem działając jako ogrzewanie kanałowe. Naturalnie gdy grzejnik jest w odpowiedni sposób zabezpieczony bądź ukryty można go wykorzystać w budynkach użyteczności publicznej, żłobkach czy przedszkolach. Jego szereg zastosować nie ogranicza się jedynie do budownictwa indywidualnego.